API Delevan Inc. 0925-103J
0925-103J
Part No.:
0925-103J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
0925-103J.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH