API Delevan Inc. 0925-222J
0925-222J
Part No.:
0925-222J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
0925-222J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 202MA 1.1 OHM TH