API Delevan Inc. 0925-332J
0925-332J
Part No.:
0925-332J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
0925-332J.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH