API Delevan Inc. 0925-472J
0925-472J
Part No.:
0925-472J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
0925-472J.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM TH