API Delevan Inc. 0925-473J
0925-473J
Part No.:
0925-473J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
0925-473J.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM TH