API Delevan Inc. 0925-563J
0925-563J
Part No.:
0925-563J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
0925-563J.pdf
Description:
FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH