API Delevan Inc. 1026R-14H
1026R-14H
Part No.:
1026R-14H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1026R-14H.pdf
Description:
FIXED IND 82NH 1.4A 70 MOHM TH