API Delevan Inc. 103-100KS
103-100KS
Part No.:
103-100KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103-100KS.pdf
Description:
FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD