API Delevan Inc. 103-120KS
103-120KS
Part No.:
103-120KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103-120KS.pdf
Description:
FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD