API Delevan Inc. 103-123JS
103-123JS
Part No.:
103-123JS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103-123JS.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 160MA 3.8 OHM SMD