API Delevan Inc. 103-150JS
103-150JS
Part No.:
103-150JS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103-150JS.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD