API Delevan Inc. 103-272KS
103-272KS
Part No.:
103-272KS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103-272KS.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 290MA 1.15OHM SM