API Delevan Inc. 103R-100JS
103R-100JS
Part No.:
103R-100JS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103R-100JS.pdf
Description:
FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD