API Delevan Inc. 103R-103J
103R-103J
Part No.:
103R-103J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103R-103J.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 165MA 3.45OHM SMD