API Delevan Inc. 103R-222J
103R-222J
Part No.:
103R-222J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103R-222J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD