API Delevan Inc. 103R-332JS
103R-332JS
Part No.:
103R-332JS
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103R-332JS.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4OHM SMD