API Delevan Inc. 103R-562J
103R-562J
Part No.:
103R-562J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
103R-562J.pdf
Description:
FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD