Bourns Inc. 1130-120K-RC
1130-120K-RC
Part No.:
1130-120K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial
Datasheet:
1130-120K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 13.5A 8 MOHM TH