Bourns Inc. 1130-390K-RC
1130-390K-RC
Part No.:
1130-390K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
1130-390K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 39UH 11.4A 22 MOHM TH