Bourns Inc. 1130-3R3M-RC
1130-3R3M-RC
Part No.:
1130-3R3M-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial
Datasheet:
1130-3R3M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 3.3UH 21A 3 MOHM TH