Bourns Inc. 1130-680K-RC
1130-680K-RC
Part No.:
1130-680K-RC
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
1130-680K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 9A 29 MOHM TH