Bourns Inc. 1130-820K-RC
1130-820K-RC
Part No.:
1130-820K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial
Datasheet:
1130-820K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 9A 32 MOHM TH