Bourns Inc. 1130-8R2M-RC
1130-8R2M-RC
Part No.:
1130-8R2M-RC
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
1130-8R2M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 8.2UH 21A 4 MOHM TH