Bourns Inc. 1140-150K-RC
1140-150K-RC
Part No.:
1140-150K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial
Datasheet:
1140-150K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 19.9A 6 MOHM TH