Bourns Inc. 1140-2R2M-RC
1140-2R2M-RC
Part No.:
1140-2R2M-RC
Package:
Radial
Datasheet:
1140-2R2M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 34.5A 2 MOHM TH