Bourns Inc. 1140-2R7M-RC
1140-2R7M-RC
Part No.:
1140-2R7M-RC
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
1140-2R7M-RC.pdf
Description:
FIXED IND 2.7UH 28.1A 3 MOHM TH