Bourns Inc. 1140-561K-RC
1140-561K-RC
Part No.:
1140-561K-RC
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
1140-561K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 560UH 4.7A 125 MOHM TH