Bourns Inc. 1140-820K-RC
1140-820K-RC
Part No.:
1140-820K-RC
Manufacturer:
Bourns Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
1140-820K-RC.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 10.9A 23 MOHM TH