API Delevan Inc. 1210R-123H
1210R-123H
Part No.:
1210R-123H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1210R-123H.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD