API Delevan Inc. 1210R-823H
1210R-823H
Part No.:
1210R-823H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1210R-823H.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 136MA 10 OHM SMD