API Delevan Inc. 1325-103J
1325-103J
Part No.:
1325-103J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-103J.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 128MA 3.5 OHM TH