API Delevan Inc. 1325-123J
1325-123J
Part No.:
1325-123J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-123J.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH