API Delevan Inc. 1325-183J
1325-183J
Part No.:
1325-183J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-183J.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 112MA 4.6 OHM TH