API Delevan Inc. 1325-222J
1325-222J
Part No.:
1325-222J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-222J.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH