API Delevan Inc. 1325-333J
1325-333J
Part No.:
1325-333J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-333J.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 98MA 6 OHM TH