API Delevan Inc. 1325-472J
1325-472J
Part No.:
1325-472J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-472J.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH