API Delevan Inc. 1325-473J
1325-473J
Part No.:
1325-473J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1325-473J.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 79MA 9.2 OHM TH