API Delevan Inc. 1330R-56F
1330R-56F
Part No.:
1330R-56F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1330R-56F.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM SMD