API Delevan Inc. 1330R-80F
1330R-80F
Part No.:
1330R-80F
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1330R-80F.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD