API Delevan Inc. 1537R-40G
1537R-40G
Part No.:
1537R-40G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1537R-40G.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 271MA 1.4 OHM TH