API Delevan Inc. 1537R-68G
1537R-68G
Part No.:
1537R-68G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1537R-68G.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH