API Delevan Inc. 1638R-08G
1638R-08G
Part No.:
1638R-08G
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Axial
Datasheet:
1638R-08G.pdf
Description:
FIXED IND 390UH 117MA 16.3OHM TH