API Delevan Inc. 1812-103J
1812-103J
Part No.:
1812-103J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
1812-103J.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD