API Delevan Inc. 1812-183J
1812-183J
Part No.:
1812-183J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
1812-183J.pdf
Description:
FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD