API Delevan Inc. 1812-223J
1812-223J
Part No.:
1812-223J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
1812-223J.pdf
Description:
FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD