API Delevan Inc. 1812-330J
1812-330J
Part No.:
1812-330J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1812-330J.pdf
Description:
FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD