API Delevan Inc. 1812-472J
1812-472J
Part No.:
1812-472J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
1812-472J.pdf
Description:
FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD