API Delevan Inc. 1812-473J
1812-473J
Part No.:
1812-473J
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
1812 (4532 Metric)
Datasheet:
1812-473J.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD