API Delevan Inc. 1812R-103H
1812R-103H
Part No.:
1812R-103H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1812R-103H.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD