API Delevan Inc. 1812R-123H
1812R-123H
Part No.:
1812R-123H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
2-SMD
Datasheet:
1812R-123H.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD